Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.oktobris  


10.novembrī Pils kora koncerts Valsts svētku ieskaņā

Valsts svētku ieskaņas laikā Cēsu Pils koris 10.novembrī aicina uz koncertu “Kad zemīte radījās...”. Koncerta nosaukums ir zīmīgs – tā ir frāze no komponista Valda Zilvera dziesmu cikla, turklāt paša komponista uzstāšanos šoreiz būs iespēja baudīt klātienē Cēsīs.

Kopā ar Pils kori un Valdi Zilveri par mūsu tautas izcelsmi un vērtībām, skanot latviešu komponistu dziesmām un tautasdziesmu apdarēm, klausītājus rosinās domāt arī kokles skaņas Kristīnes Ādmines izpildījumā, pūšaminstrumenti Anda Klučnieka sniegumā un dūdas, ko spēlēs Imants Ozoliņš.

Cēsnieki un pilsētas viesi būs mīļi gaidīti koncertā “Kad zemīte radījās...” 2012.gada 10.novembrī plkst.16:00 Meža skolas zālē (Bērzaines ielā 34). Ieejas maksa koncertā Ls 0,70; Ls 1,-

*Par kori:
Cēsu Pils koris jau vairāk kā 15 gadus ir nozīmīga Cēsu kultūras dzīves sastāvdaļa, kas ar savu darbošanos, skanējumu un oriģinālajām programmām regulāri priecē cēsniekus, pilsētas viesus, kā arī kora mūzikas mīļotājus tuvu un tālu Latvijā un pasaulē. Marikas Austrumas vadīts, koris piedalījies starptautiskos koru konkursos, bet visspilgtākie mirkļi ir piedalīšanās 2008.gada Dziesmusvētku "koru karu" finālā un iegūtā augstā 11.vieta Latvijā visu jaukto koru kopvērtējumā, kā arī 3.vieta 2012.gada koru konkursā Varnā. Kora repertuārā ir pasaules kora mūzika - L.Bernsteins, A.Pērts, F.Mendelszons, S.Rahmaņinovs, A.Maskats, P.Butāns, Ē.Ešenvalds un citi, bet katrs koncerts uzmirdz kā zvaigzne mūzikas debesīs.

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Pils kora prezidents
Vilnis Mellēns
Tel. 26476866
cesiscastlechoir@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv