Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 31.oktobris  


Aicina uz Cēsu uzņēmēju forumu

Cēsu novada pašvaldība, sadarbībā ar biedrību „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs” (Z(in)oo) šī gada 30.novembrī plkst. 10.00 organizē Cēsu uzņēmēju forumu. Šogad, ņemot vērā nelielo atsaucību, tika nolemts nerīkot izstādi, kā tas ir bijis iepriekš, bet organizēt forumu, kurā par uzņēmējiem saistošām tēmām (Procesu efektivitāte un izcilība jeb, kā Latvijā ražot lētāk nekā Ķīnā,  Jaunu eksporta tirgu iekarošana, Bezmaksas mārketings un daudz citas noderīgas lekcijas) uzstātos lektori, uzņēmēji. Foruma laikā norisinātos arī biznesa inkubatora „Magnus” rīkotā konkursa „Cēsīs var!” labāko biznesa ideju autoru prezentācijas un apbalvošana, kā arī pirmo reizi Cēsīs tiks organizēta kontaktbirža, kuras ietvaros varēs dibināt jaunus biznesa kontaktus – tikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, apmainīties idejām un vajadzībām, dalīties savā uzņēmējdarbības pieredzē un praksē, sniegt reālu padomus, kas veicinās uzņēmumu partnerattiecības.

 

Cēsu uzņēmēju forumā ir aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet arī apkārtējo novadu uzņēmēji un uzņēmīgi cilvēki. Dalība forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ierobežots, tāpēc, lai rezervētu Jums vietu, lūgums laicīgi pieteikt savu dalību forumā pa e-pastu: laine.madelane@dome.cesis.lv vai tālr. 64124702, un vieta Jums būs rezervēta. Pasākuma darba kārtība tiks izsūtīta visiem, kas būs reģistrējuši savu dalību, kā arī publicēta Cēsu novada mājas lapā.

Pasākuma norises vieta: Cēsu Jaunā pils, Pils laukums 9, Cēsis.

Norises laiks: 2012.gada 30.novembris plkst. 10.00.

 

Laine Madelāne

Cēsu novada pašvaldība

Attīstības plānošanas nodaļa

Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste

Tālr.64124702, 26825755

Faksa nr.64161801Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv