Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2019.gada 15.septembris   Vārda dienu svin: Sandra, Sondra, Gunvaldis, Gunvaris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
  » s/k Cēsis
  - basketbols sievietes
  - florbols vīrieši
  - volejbols vīrieši
  » Sporta komplekss
  » Sporta skola
  » Nolikums Cēsu novada sportistu apbalvošanai
  » Sporta programmas 2008-04-22
  » Par finansējuma piešķiršanu Cēsu novada sportistiem
  » Cēsu sporta sabiedriskās organizācijas
 Uzņēmējdarbība









Septembris 2019

P O T C P S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
  << >> 









Top.LV

Latvijas Reitingi
















> Sports> s/k Cēsis> volejbols vīrieši> Spēļu kalendārs

- Spēļu kalendārs
- Fotogalerija
- Komandas sastāvs
- Rezultāti un trenera komentārs
- Citas komandas
- Latvijas Olimpiāde. Atlases 1. kārta
- Latvijas Olimpiāde 2004 pusfināls

Spēļu kalendārs


Latvijas čempionāts 1.līgā vīriešu komandām

Spēļu kalendārs

2.posms

1.-8.vieta

Datums

Laiks

Mājas

Viesi

Vieta / rezultāts

1

14.02.04., se

13:00

'Virši-A' Ziemeļkurzeme Aizkraukle

2

15.02.04., sv

10:00

TSI Kuldīga LSPA

3

16:00

Cēsis / LSPA 'Virši-A' Cēsis

4

19.02.04., ce

19:30

BTV Ziemeļkurzeme Komercskola

5

20:00

RTU Kuldīga VEF Sporta kompl.

6

21.02.04., se

14:00

Kuldīga RTU Kuldīga

7

14:30

TSI Ziemeļkurzeme LSPA

8

22.02.04., sv

10:00

TSI 'Cēsis/LSPA' LSPA

9

14:00

Kuldīga BTV Kuldīga

10

26.02.04., ce

19:30

BTV 'Cēsis/LSPA' Komercskola

11

20:00

RSU RTU RSU

12

28.02.04., se

14:00

Ziemeļkurzeme TSI Talsi

13

29.02.04., sv

14:00

Ziemeļkurzeme RTU Talsi

14

04.03.04., ce

20:00

RSU TSI RSU

15

06.03.04., se

13:00

'Virši-A' RSU Aizkraukle

16

07.03.04., sv

12:00

TSI RSU LSPA

17

13:00

'Virši-A' Kuldīga Aizkraukle

18

11.03.04., ce

19:30

BTV RSU Komercskola

19

20:00

RTU Ziemeļkurzeme VEF Sporta kompl.

20

13.03.04., se

16:00

'Cēsis/LSPA' BTV Cēsis

21

14:00

Kuldīga TSI Kuldīga

22

14.03.04., sv

14:00

'Cēsis/LSPA' RTU Cēsis

23

14:00

Kuldīga 'Virši-A' Kuldīga

24

18.03.04., ce

19:30

BTV Kuldīga Komercskola

25

20:00

RTU RSU VEF Sporta kompl.

26

20.03.04., se

15:00

'Virši-A' 'Cēsis/LSPA' Aizkraukle

27

21.03.04., sv

12:00

RSU 'Virši-A' RSU

28

14:00

RTU 'Cēsis/LSPA' RSU

29

25.03.04., ce

20:00

RSU BTV RSU

30

27.03.04., se

14:00

Ziemeļkurzeme 'Virši-A' Talsi

31

28.03.04., sv

14:00

Ziemeļkurzeme BTV Talsi

32

18:00

'Cēsis/LSPA' TSI Cēsis
 




© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv