Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
  » Par Cēsīm
  » Cēsu karte
  » Par Vaives pagastu
  » Vaives pagasta vēsture
  » Cēsinieku klubs
  - Aktualitātes
  - Paveiktais
  - Mēnešraksts
  - Fotogalerija
  - Lielākie projekti
  - Stratēģija 2009-2010
  - Kontakti
  - Par mums
  » Cēsinieku biedrības
  » Jauniešiem
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Jūlijs 2020

P O T C P S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
  << >> 

Top.LV

Latvijas Reitingi
> Par Cēsu novadu> Cēsinieku klubs> Par mums

- Meklējam ārvalstīs dzīvojošos cēsniekus
- Struktūra
- Kā kļūt par "Cēsinieku kluba" biedru?
- Par mums

Meklējam ārvalstīs dzīvojošos cēsniekus


Ja esi Cēsu patriots un Tev rūp savas dzimtās vietas nākotne

Ja šobrīd Tava dzīve paiet ārpus Latvijas, bet esi dzimis, mācījies vai kādreiz strādājis Cēsīs un Cēsu rajonā, bet sirdī joprojām jūties kā cēsnieks, Tev ir iespēja uzturēt saikni ar savu dzimto vietu un sniegt ieguldījumu tās attīstībā arī no attāluma. Ikviens bijušais cēsnieks atbilstoši savām iespējām un interesēm ar biedrības Cēsinieku klubs starpniecību var palīdzēt Cēsīm un tās iedzīvotājiem, pašam iesaistoties dažādās sabiedriskā labuma aktivitātēs vai piesaistot tām citus interesentus.

Dažas idejas, kā Tu vari līdzdarboties arī no attāluma:

  • Sākumā Tu vari regulāri saņemt un lasīt Cēsinieku kluba elektronisko izdevumu, kas iznāk ik ceturksni. Tas var raisīt idejas, kā tieši Tu vari iesaistīties un palīdzēt. Ja vēlies saņemt šo izdevumu, raksti uz e-pasta adresi: cesinieku.klubs@cesis.lv.

  • Draudzīgā aicinājuma dienā 28.janvārī, kad skolu absolventi visā Latvijā ir aicināti atcerēties savu bijušo skolu un dāvināt grāmatas, Tu vari ar Cēsinieku kluba starpniecību savai skolai nosūtīt dāvinājumu – grāmatas vai citu skolas dzīvē noderīgu inventāru.

  • Laikā, kad apciemo Latviju, Tu vari doties uz kādu no Cēsu skolām ar vieslekciju par tēmu, kurā esi uzkrājis profesionālo pieredzi un kas varētu būt saistoša arī jauniešiem.

  • Izmantojot savu kontaktu tīklu, Tu vari piesaistīt kādam no Cēsinieku kluba projektiem ārvalstu sadarbības partneri, sponsoru vai ziedotāju, bet varbūt – ierosināt jaunu projektu. Šobrīd meklējam finansiālu atbalstītāju mūsu projekta Keep our brains at home 3 turpinājumam, ar kuru var sīkāk iepazīties blogā www.cesnieki.lv un projekta Cēsu bērnu un jauniešu teātra trupa Mums ir ko teikt! līdzfinansējumam.

  • Tu vari atbalstīt talantīgus jauniešus no Cēsīm, nodrošinot savu morālo atbalstu un padomu, kontaktus profesionālās karjeras veidošanā, bet varbūt – piedāvājot darbu vai iespējas mācīties valstī, kurā Tu dzīvo. Tu vari kļūt par mentoru šim jaunietim.

  • Ja Tevi satrauc sociālā situācija Cēsīs un ir vēlme palīdzēt tiem, kam klājas grūti, Cēsinieku klubs organizē atbalsta sniegšanu ilgtermiņā trim trūcīgām ģimenēm, kurām vari sagatavot sūtījumu ar dāvanām – drēbēm, pārtiku un citām sadzīvē nepieciešamām lietām, kā arī iesaistīt tajā arī savus draugus un paziņas, kas dzīvo Latvijā. Varbūt Tev ir iespēja ziedot naudas līdzekļus.

  • Ja Tev ir vērtīga pieredze, kas varētu noderēt Cēsinieku klubam, Cēsu nevalstiskajām organizācijām, pašvaldībai vai citām organizācijām Cēsīs, Tu vari tajā dalīties, sniedzot bezmaksas konsultācijas, novadot kādu semināru vai mācību kursu.

  • Ja sirdī esi filantrops un Tavā rīcībā ir brīvi līdzekļi, Tu vari ziedot Cēsinieku klubam vai kādam no tā projektiem, bet varbūt - ierosināt jaunu darbības virzienu vai projektu, kuru Tu būtu gatavs atbalstīt.

Idejas jebkuram citam sadarbības veidam vari smelties, iepazīstoties ar Cēsinieku klubu Cēsu mājas lapā sadaļā „Cēsinieku klubs”.


 

Mūsu kontakti:
E-pasts: 
cesinieku.klubs@cesis.lv
Tālrunis: +371 29480968

http://www.cesis.lv/?p=543


 

Cēsinieku klubu informatīvi atbalsta: 


 

 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv