Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
  » Par Cēsīm
  » Cēsu karte
  » Par Vaives pagastu
  » Vaives pagasta vēsture
  » Cēsinieku klubs
  » Cēsinieku biedrības
  » Jauniešiem
  - Aktualitātes
  - Bērnu un jauniešu zinātnes centrs
  - Fonoklubs
  - Bērna tiesību taka
  - Jaunatne par iesaistīšanos
  - Jauniešu dome
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Jūlijs 2020

P O T C P S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
  << >> 

Top.LV

Latvijas Reitingi
> Par Cēsu novadu> Jauniešiem> Jaunatne par iesaistīšanos


Biedrība "Jaunatne par iesaistīšanos"


Bērnu un jauniešu radošās darbnīcas

Domājot par to, kāda ir Cēsu vide, kādas iespējas ir jauniešiem, kā viņi var pilnveidoties un aizpildīt savu brīvo laiku, mēs veidojam jaunu vietu izaugsmei, centru, kur jauniešiem tikties, radoši darboties, izmēģināt jaunas aktivitātes un satikties ar citiem jauniešiem, tai skaitā, Eiropas brīvprātīgajiem, kas ienes jaunas vēsmas un ir gatavi dalīties savā kultūrā un pieredzē.

Darbnīcas

Jaunas iespējas bērniem un jauniešiem pilnvērtīgi aizpildīt savu brīvo laiku mūsu gaišajās un viesmīlīgajās telpās pēcpusdienās un vakaros – retekstila, asociatīvās zīmēšanas un teātra radošajās darbnīcās.

Retekstils - adīšana, tamborēšana no nolietotu audumu strēmelēm, izgatavosim somas, cepures, spilvenus un ko vien katrs vēlēsies. Tamborēšanas/adīšanas adatas un šķēres lūdzam ņemt līdzi pašiem.

pirmdienās, trešdienās 16.00-18.00, vecumā no 13-25g.

Teātra studija – ar improvizāciju un spēlēm veidosim savus stāstus un mini izrādes. Ņemt līdzi ērtas, pārvelkamas drēbes.

otrdienās 17.30 – 19.30 (laiks var tikt mainīts pēc nepieciešamības) – vidusskolēniem

Zīmēšana – asociatīvā zīmēšana – zīmēšana pēc iztēles mūzikas pavadībā.

Ņemt līdzi savas krāsas, zīmuļus, papīrus un ūdens traukus.

ceturtdienās 15.00 – 17.00, vecumā no 7-13g.

Nodarbības ir bezmaksas, vietu skaits ierobežots. Lūdzam uz visām nodarbībām ņemt līdzi maiņas apavus!

Eiropas brīvprātīgais darbs

Ja tev ir vajadzīgas pārmaiņas, vēlies paplašināt savu redzesloku, krāt darba un dzīves pieredzi, ja vēlies iemācīties jaunu valodu un iemaņas, iepazīt citu kultūru un dzīvesveidu, Eiropas brīvprātīgais darbs ir lieliska iespēja, kā to visu izdarīt vienkārši. Tev nav jāzin tās zemes valoda, kur tu brauc, ne arī angļu valoda. Tev nav vajadzīga nauda, lai uzsāktu dzīvi jaunā valstī vai aizbrauktu līdz tai – ceļš un uzturēšanās tiek apmaksāttas. Viss kas ir vajadzīgs ir vēlēšanās un tev jābūt no 18 – 30 gadus vecam.

Eiropas brīvprātīgais nenozīmē lētais darbaspēks. Darbs ir tikpat nozīmīgs kā neformālā mācīšanās. Iedomājies, kāda ir tā vide, kur tu varētu nokļūt – vai tas ir darbs ar veciem cilvēkiem Itālijā vai mūzikas instrumentu gatavošana Grieķijā, lai ko tu arī iedomātos un lai cik tas atbilstu vai neatbilstu realitātei, tas ir kas jauns un nezināms, un tev būs iespējas to visu apgūt un tu daudz iemācīsies. Valstis un sfēras, kurās strādāt ir visdažādākās – vide, māksla, kultūra, piederība Eiropai, jaunatnes politika, narkotiku apkarošana, veselības aprūpe, brīvā laika aktivitātes, sports, mediji un komunikācijas, sociālā vienlīdzība u.c., vari izvēlēties sev interesantāko. Tev būs valodas kursi un kabatas nauda, apmaksāta dzīvošana un ēšana, darbs ilgst no 1-12 mēnešiem, atkarībā no projekta.

Tā ir iespēja iegūt vienreizēju pieredzi, pilnveidoties,, satikt cilvēkus ar citu kultūru un dzīves pieredzi, mainīt savu dzīves stilu un pilnveidot savas dzīves vērtības.

Atnāc pie mums ciemos uz biedrību “Jaunatne par iesaistīšanos” Pļavas ielā 3a, 2.stāvā, virs „Melnā kaķa” vai zvani: 27819082 (Lija), vai raksti uz epastu: jaunatneies@gmail.com!

 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv